Uudet korut – äänestä suosikkeja
Tunnistatko tämän: kevätaurinko lämmittää ihanasti poskia ja sydän halajaa väriä elämään? Virkkukoukkusen korvikset on täydellinen piristysruiske asuun kuin asuun ja sopii taatusti myös siulle, joka saatat epäillä isoa värikästä pintaa pukeutumisessa.
Koukkusen 30-vuotisjuhlavuoden kunniaks otetaan tuotantoon kokonaan uusia korumalleja! 🙂
** Äänestys on päättynyt **
Kiitos kaikille osallistujille! <3
Uusia suunnitelmia! Mitkä on siun suosikkeja? ❤️
Valitse kolme lempparia ja äänestä ruksittamalla suosikkisi. Kaikkien osallistuneiden kesken arvotaan viisi korulahjakorttia! Arvonnan säännöt sekä suuremmat kuvat korviksista löydät alempaa tältä sivulta.
Eniten ääniä saaneet korumallit otetaan Virkkukoukkusen tuotantoon juhlavuoden 2023 aikana!
Kuvat vaihtoehdoista




















Arvonnan säännöt
Arvonnan järjestää Virkkukoukkunen Oy
Arvontaan voivat osallistua kaikki Suomessa pysyvästi asuvat henkilöt.
Osallistumisaika: 6.3.–31.3.2023
Arvonnan voittajille ilmoitetaan henkilökohtaisesti.
Osallistuneiden kesken arvotaan 5 kpl korulahjakortteja. Yhden lahjakortin arvo on 30 €. Palkintoa ei voi muuttaa rahaksi.
Facebook ja/tai Instagram ei sponsoroi, suosittele tai hallinnoi kampanjaa millään tavalla eikä se liity mitenkään Facebookiin ja/tai Instagramiin. Jokaisen osallistujan on vapautettava Facebook/Instagram kaikesta vastuusta.
💚
Kiitos äänestäsi!
Ihanaa päivää!
💚
T. Tiina